Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépjárművezető

Régió: Budapest

Hozzáadva: 2018.11.13.
Jelentkezési határidő: 2018.11.01.

Magyar tulajdonban lévő, tűzvédelmi eszközök karbantartásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk megbízható munkatársakat az alábbi betanított pozícióra:

Feladatok

  • Kiszállításhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Megrendelt berendezések kiszállítása megadott címre

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Vezetési gyakorlat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre való készség

Juttatások

  • Egy műszakos munkarend hétfőtől- péntekig
  • Bérezés: nettó 140 000 Ft-tól
  • Határozatlan munkaszerződés
  • Dinamikusan fejlődő biztos hátteret adó vállalat

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Kérjük, amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezzen fényképes önéletrajzával az stj1800584@starjobs.hrszoftver.hu email címen, vagy hívjon a 0620/329-5995 telefonszámon.

Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Szakmunka / fizikai munka
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Iratkozzon fel állásértesítőre