Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépjárműmosó

  • Multiszint Kft.
  • Budapest, Pest, XX. kerület
  • A hirdetés 29 napja lejárt

kollégánkat

keressük XX. kerületi telephelyünkre

EGY MŰSZAKOS, heti 5 NAPOS, 8 ÓRÁS MUNKAREND!

AZ ELVÉGZENDŐ FELADATAID:

  • Tehergépjárművek, hulladékgyűjtő gépjárművek külső, belső takarítása
  • Kisteherautók külső, belső takarítása
  • Személyautók külső, belső takarítása

MIT KÉRÜNK TŐLED:

  • Önálló munkavégzést
  • Megbízhatóságot
  • Gyakorlat nem szükséges!

MIT AJÁNLUNK NEKED?

  • Korrekt elszámolás
  • Biztos, hosszútávú, bejelentett munkalehetőséget
  • Versenyképes fizetést

MUNKAHELY: 1201 Budapest, Attila utca 62.

Fényképes önéletrajzzal és nettó fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
XX. kerület
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre