Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépjárműalkatrész értékesítő, raktárvezető (Budaörs)

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Budaörsi Márkaszerviz gyakorlattal rendelkező kollégát keres

Gépjárműalkatrész értékesítő, raktárvezető

munkakörbe

Elvárások:

  • autóipari tapasztalat
  • autóalkatrész értékesítési, és raktározási gyakorlat
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol és / vagy német nyelvtudás
  • minimum középfokú iskolai végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS office programok)
  • jó szervező- és problémamegoldó készség
  • ügyfélcentrikus szemléletmód
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség

Feladatok:

  • megrendelések folyamatos feldolgozása
  • kapcsolattartás a beszállítókkal és a vevőkkel
  • készletgazdálkodás, raktárkészletek ellenőrzése stb.
  • könyvelési bizonylatok naprakész elkészítése

Amit kínálunk:

  • dinamikus, fiatalos csapat
  • biztos munkahely
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Budaörs

Munkaidő:

Teljes munkaidő

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével várjuk!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Budaörs
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Raktárvezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.09.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre