www.cvonline.hu

Gépjármű mozgató Esztergom

Régió: Komárom-Esztergom

Hozzáadva: 2018.01.20.
Jelentkezési határidő: 2017.09.13.

Szeretne biztos munkahelyet, amivel hosszú távon tervezhet?

Szeretne az újautó piac legfrissebb modelljeivel első körben megismerkedni?

Budaörsi, vezető logisztikai szolgáltató partnerünk részére keresünk az alábbi munkakörre jogosítvánnyal rendelkező munkatársakat:

Autóraktári raktáros/gépjármű mozgató

Feladatok:

budaörsi autótelephelyen új személygépkocsik/kishaszonjárművek mozgatása/kezelése:

  • a nemzetközi autógyárakból közúton és vasúton beérkező gépkocsik fogadása, előre meghatározott, betanított ismeretek szerinti ellenőrzése és raktárterületen történő mozgatások elvégzése
  • végellenőrzési munkálatok ellátása: a telephelyről történő kiszállítások előtti ellenőrzések elvégzése rögzített szempontok alapján
Elvárások:

alapfokú iskolai végzettség

B kategóriás jogosítvány

a feladatok elvégzéséhez előképzettség nem, viszont jó gépjármű vezetési képesség szükséges

jó állóképesség

megbízhatóság

felelősségteljes munkavégzés

Juttatások:

biztos nemzetközi hátterű cég nyújtotta hosszú távú stabil munkahely

biztos fizetés 150.000,- Ft bruttó fizetés + cafeteria

bejelentett munkaviszony

jó csapat

Előny:

  • sok éves vezetői tapasztalat
  • balesetmentes közlekedési évek

Egyéb:

  • Munkaidő: H-P-ig 07,00-15,50-ig és 09,00-17,50-ig tartó műszakokban
  • Bérezés: bruttó 978,-Ft/óra+cafetéria (17000 Ft/hó)+egyéb pótlékok
  • Munkavégzés helye: Esztergom
  • Munkakezdés kiválasztás és teszt vezetés sikeres elvégzése után azonnal

Egyéb:

Munkaidő: H-P-ig 07,00-15,50-ig és 09,00-17,50-ig tartó műszakokban

Munkavégzés helye: Esztergom

Munkakezdés: kiválasztás és tesztvezetés sikeres elvégzése után azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével a megadott e-mail címre!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016

Feladatok

Elvárások

Juttatások

Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Komárom-Esztergom
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -