Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépjármű kárügyintéző

Régió: Budaörs, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2018.10.19.
Jelentkezési határidő: 2018.03.06.

Cégünk a Suzuki Világ 2006-ban kezdte meg működését. Azóta is törekszünk, hogy minden vásárló élvezze az új autó adta örömöket, a szakszerű és barátságos szolgáltatásainkat. Jelenleg budaörsi csapatunk bővítésére keressük

GÉPJÁRMŰ KÁRÜGYINTÉZŐ

kollégánkat

Feladatok:

  • ügyfelek által jelentett káresemények teljes körű ügyintézése, biztosítókkal, ügyféllel és javítókkal való együttműködés
  • a szükséges dokumentációk és információk bekérése az ügyféltől, majd továbbítás a biztosító társaságok felé kárrendezéshez
  • káradatok és egyéb kapcsolódó dokumentáció rögzítése a kárnyilvántartó rendszerben, adatok karbantartása
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyféllel, szükség szerint a biztosítókkal
  • kárrendezési folyamat teljes felügyelete és menedzselése a kárrendezés lezárásáig
  • javítási  számlák kiállítása

Elvárások:

  • azonos munkakörben szerzett gyakorlat
  • minimum középfokú végzettség
  • B-kategóriás jogosítvány
  • jó kommunikációs készség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS office programok)
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzési képesség
  • udvarias stílus, elegáns megjelenés

Előnyt jelenthet:

  • Suzuki gépjárművel kapcsolatos tapasztalat
  • minimum alap szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti munkaviszony egy megbízható hátterű vállalatnál
  • versenyképes fizetés
  • cafeteria juttatások
  • fiatalos csapat, modern és elegáns munkakörnyezet
  • vállalati baleset – és életbiztosítás
  • bejárási támogatás

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Helyek Budaörs
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.02.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre