Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépjármű flotta karbantartó

  • Company_icon Unix Autó Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 9 napja lett aktiválva

„Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 3700 munkavállalót foglalkoztatunk és több mint 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

(Munkavégzési hely: Budapest IX. kerület - Logisztikai Központ)

A Te feladataid:

  • Autóflottánk folyamatos ellenőrzése, szervízeltetése
  • A gépkocsik üzemképes állapotban tartása
  • Műszaki vizsgáztatás és egyéb engedélyek ügyintézése
  • Gépjárművek mozgatása
  • Biztosítási ügyintézés
  • Időszakos autó szemlék elvégzése
  • Gépjármű park rendszerben történő adminisztrációja

Amit Tőled elvárunk:

  • Középfokú végezettség
  • Alapfokú számítógépes ismeret (rendelési rendszerek kezelése, word, excel)
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  •  „C” – „E” kategóriás jogosítvány +GKI, és digitális tachográf kártya
  • Rugalmasság

Előny::

  • Autószerelő végzettség
  • Emelőhátfal vizsga

Amit nyújtunk:

  • Kiszámítható bejelentett jövedelem:
    Alapbér: bruttó 330.000,-Ft + túlóra
    (előre egyeztetett időpont – nem rendszeres)
  • Céges mobiltelefon (magán célú használatra is)
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény a cég által forgalmazott termékekből
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Hosszú távon stabil, magyar vállalati háttér

CSATLAKOZZ HOZZÁNK!

Iratkozzon fel állásértesítőre