www.cvonline.hu

Gépjármű értékesítő

  • A hirdetés 23 napja lejárt

GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ

Feladatok:

  • Új, OPEL gépjárművek értékesítése.
  • Hitelügyintézés, biztosítás kötés lebonyolítása.
  • Tesztvezetések lebonyolítás.
  • Kapcsolatépítés, árajánlatok készítése.
  • Meglévő partnerekkel folyamatos kapcsolattartás.
  • Központ által hirdetett nyílt hétvégék illetve, modell bemutatókon való részvétel.

Elvárások:

  • Értékesítés területén szerzett tapasztalat.
  • Lelkesedés az autóipar és a márka iránt.
  • Ügyfélközpontú hozzáállással és mérhető eredményekkel éri el a sikert.
  • Magabiztos fellépés, empatikus készség, kiváló tanácsadói és kommunikációs készség, amely azonnali bizalmat kelt az ügyfelekben.
  • A cég céljainak elérése érdekében motiválja saját magát, örömét leli az önálló munkavégzésben, kitartó és kiváló időgazdálkodási és precíz adminisztrációs készséggel rendelkezik.
  • Hölgyek és urak jelentkezését egyaránt várjuk.
  • B típusú jogosítvány.

És amit kínálunk Önnek:

  • Hivatalos OPEL Partnerként biztos munkahelyet, igényes munkakörnyezetet, jó munkahelyi légkört biztosítunk egy fiatalosan lendületes csapatban.
  • Munkatársaink széleskörű, hosszú távú szakmai képzésben részesülnek és az Opel modellek széles palettáját ismerhetik meg.
  • Mindezeken kívül előre kiszámítható, teljesítményarányos jövedelmezést (alapbér és jutalék) kínálunk.

Munkavégzés ideje: Hétfőtől-péntekig reggel 8-17 ig, 1 óra ebédidővel

Munkavégzés helye: Debrecen, Opel Magocsa Hivatalos Opel Márkakereskedés

Bízunk benne, hogy találkozunk!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Bank / Biztosítás / Pénzintézet > Hitelspecialista
Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Értékesítési menedzser, Kereskedelmi menedzser
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.05.04.