www.cvonline.hu
GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ

A CarNet Invest Zrt. 23 éve a magyar gépjármű piac meghatározó szereplője, az ország egyik legnagyobb, magántulajdonban lévő gépjármű kereskedelemmel és szervizszolgáltatással foglalkozó vállalkozása. A közel 600 fővel működő CarNet csoport portfóliójában jelenleg 10 márkakereskedés és 23 telephely és márkaszerviz található. Az általunk teljes körűen képviselt márkák: Alfa Romeo, Citroën, Dacia, Fiat, Ford, Hyundai, Jeep, Lancia, Mazda, Peugeot, Renault, Suzuki, Toyota; márkaszerviz joggal Opel, Kia, Volvo márkák esetén rendelkezünk.

Jelenleg a cégcsoport IV, IX., XVII., XXI. és budakalászi márkaszervizeibe keresünk munkatársakat

munkakörbe

FELADAT:

  • Az ügyfél igényeinek leginkább megfelelő gépjármű kiválasztása és értékesítése (új autó értékesítés);
  • Ügyféltárgyalások lebonyolítása;
  • Folyamatos kapcsolattartás az új és a meglévő ügyfelekkel;
  • Céges ügyfelek kiszolgálása, kapcsolattartás;
  • Értékesítési dokumentáció elkészítése, kezelése;
  • Kapcsolattartás az importőrrel.

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat (gépjármű értékesítési tapasztalat, illetve gépjármű műszaki ismeretek előnyt jelentenek);
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség;
  • Határozott, hiteles fellépés;
  • Ügyfél-centrikus magatartás;
  • "Kereskedői véna";
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Bejárási támogatás;
  • Stabil jövőkép, megbízható háttér;
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok;
  • Modern, igényes munkakörnyezet;
  • Családias hangulat.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
IV. / IX. / XVII. / XXI. kerület, vagy Budakalász

Jelentkezés fényképes szakmai önélet rajzzal a pozícióra való hivatkozással a lenti e-mail címen.

Kategória Értékesítés / Kereskedelem, Eladó, Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Ügyfélszolgálati munkatárs
Régió IV. kerület
Budapest
Budakalász
Pest
IX. kerület
XVII. kerület
XXI. kerület
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű