Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépjármű értékesítő (Székesfehérvár)

  • Az álláshirdetés ma lett frissítve

Székesfehérvári Márkakereskedés gyakorlattal rendelkező kollégát keres

 Új gépjármű értékesítő

munkakörbe

Elvárások:

  • több éves azonos munkakörben szerzett gyakorlat
  • minimum középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (MS office programok)
  • jó szervező- és problémamegoldó készség
  • ügyfélcentrikus szemléletmód
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség
  • előny: flotta értékesítésben, és elektromos autó értékesítésben való tapasztalat

Amit kínálunk:

  • dinamikus, fiatalos csapat
  • biztos munkahely
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő:  Teljes munkaidő

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével várjuk!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.08.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre