Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépi forgácsoló

Human Centrum Kft.
Régió: Marcali

Hozzáadva: 2019.03.20.
Jelentkezési határidő: 2019.03.20.

Marcali telephelyű Partnercégünkkel 10 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventillátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 1000 embert foglalkoztat.

Gyarapítsa Ön is dolgozói táborát szakértelmével, legyen munkatársunk.

Feladatok:

  • munkaterületen található munkautasítás, ellenőrzése, kabantartása
  • palástköszörűgép kezelése, beállítása
  • köszörűkorong szabályozás, csere
  • stator komplett alkatrész külső átmérőjének köszörülése
  • mérőeszközök használata

Elvárások:

  • középfokú szakmai végzettség (gépi forgácsoló)
  • felelősségtudat, megbízhatóság, körültekintőség, elővigyázatosság
  • önálló munkavégzés, csapatszellem, monotonitástűrés

Előnyt jelent:

  • Köszörűs tapasztalat

Amit kínálunk

  • bejelentett munkaviszony hosszútávon
  • bér: nettó 190.000-310.000 Ft / hó
  • +30-100%-os műszakpótlékok
  • próbaidő alatt is fix teljesítményprémium
  • igényes, modern, tiszta munkakörnyezet 18. életévet betöltött diákok jelentkezését is várjuk!
Ingyenes céges buszjáratok a következő településekről indulnak:
  • Nagykanizsa
  • Kaposvár
  • Gyenesdiás
  • Lengyeltóti
  • Somogyvár
  • Tapsony
  • Nagyatád

Kérjük, töltse ki a lenti rövid űrlapot. További információt hétköznapokon 9:00-17:00 óra közt a 06 70 452 9058 számon vagy a lenti e-mail címen  is kaphat. Visszahívjuk!

Helyek Marcali
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.02.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre