www.cvonline.hu

Gépi forgácsoló

  • A hirdetés 140 napja lejárt

Veresegyházára multinacionális céghez keresünk gépi forgácsolókat.

Feladatok:
  • Fém alkatrészek hagyományos marógépen, esztergán, fúró-, szikraforgácsoló-, köszörűgépeken történő megmunkálása, e berendezések üzemeltetése.
Elvárások:
  • Gépi forgácsoló szakmunkás végzettség
  • Forgácsolásban szerzett munkatapasztalat

Előnyök:

  • Karusszel esztergálási tapasztalat
  • Magabiztos esztergálási tudás
  • Darukezelői jogosítvány
  • Targonca vezetői jogosítvány
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű Office ismeret
Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem
  • Modern munkakörnyezet, dinamikus csapat
  • Budapestről való bejárás támogatása
  • Előrelépési, képzési lehetősége

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát fizetési igénnyel együtt a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével!

Érdeklődni Bartus Lászlónál a 06 70 334-1442-es telefonszámon lehet.

Helyek Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -