Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépi forgácsoló - Nemesvámos

Man at Work Kft.
Régió: Nemesvámos, Veszprém

Hozzáadva: 2019.07.15.
Jelentkezési határidő: 2019.07.18.

Elvárások:

  • Gépi forgácsoló szakmunkás végzettség
  • Gépi forgácsolásban (hagyományos marógépen és/vagy egyetemes esztergán) szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Műszaki érzék és logikus gondolkodás
  • Érdeklődés haszonjárművek és felépítményeinek gyártása, szerelése iránt

Feladatok:

  • Kisteherautó daruk, emelőhátfalak alkatrészeinek gyártása (marás, esztergálás)
  • Részvétel az emelőberendezések, szervizautók polcrendszereinek összeszerelésében

A munkáltató ajánlata:

  • Normál munkarend (8-16:20-ig tartó munkaidővel, munkaközi szünetekkel munkanapokon)
  • Versenyképes bérezés
  • Költségtérítés a buszos és autós bejárásra egyaránt
  • A próbaidő után (3 hónap) után cafetéria
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • Családias munkahelyi légkör
  • Modern gyártócsarnok, igényes munkakörnyezet és munkaeszközök

Munkavégzés helye:

Nemesvámos – Veszprém megye

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyedi kishaszongépjármű alkatrészek, berendezések gyártásával és forgalmazásával foglalkozó vállalkozás megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a megadott e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Csabai Zsuzsannánál a +36 20 331-1945-ös mobilszámon!

Helyek Nemesvámos
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Esztergályos, marós, Szerszámkészítő
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre