Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

GÉPÉSZMÉRNÖKSÉG VEZETŐ (14-9313)

HumanField Kft.
Régió: Vas

Hozzáadva: 2019.04.15.
Jelentkezési határidő: 2019.04.21.

Nemzetközi autóipari fejlesztőpartnerünk részére keresünk munkatársat

GÉPÉSZMÉRNÖKSÉG VEZETŐ

(14-9313)

pozícióba.

Feladatok:

  • 15 fős, nagyrészt külföldi csapat vezetése, tevékenységük koordinálása, szakmai fejlesztésük,
  • Projektek tervezése, megvalósítása, kontrollálása,
  • Termelési és technológiai stratégiák fejlesztése,
  • Anyavállalattal és társosztályokkal való szoros együttműködés.

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség,
  • Hasonló területen (autóipar) szerzett  tapasztalat előny,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Vas megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9313”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre