Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

GÉPÉSZMÉRNÖK

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves, Szabolcs-Szatmár-Bereg

Hozzáadva: 2019.11.21.
Jelentkezési határidő: 2019.12.09.
Ügyfelünk egy egyedi és exkluzív termékek előállítására szakosodott minőségi papírgyár Magyarországon. Hazánkban egyedüliként alkalmas biztonsági alappapírok előállítására.

Üzemeltetési/karbantartási területre keresünk csapatukba új munkatársat

pozícióba.

Feladatok:
  • A gyártáshoz kapcsolódó kiszolgáló területeken (ipari víz előkészítés, szennyvíztisztítás, sűrített levegős hálózat, gőzellátó rendszerek, légtechnikai berendezések) üzemelő berendezések működésének folyamatos szakmai állapotvizsgálata, eredmények hasznosítása a preventív karbantartásban.
  • Üzemelő rendszerek meghibásodása esetén hibafeltárás, hibaelhárítás. Gépi hibák okainak kivizsgálása, elhárítása.
  • Legújabb és legkorszerűbb technológiák üzemi gyakorlatba való bevezetése, fejlesztések megvalósítása
  • Beruházási feladatok felmérése, előkészítése. Beruházások megvalósításában, új berendezések beüzemelésében való közreműködés
  • Karbantartási terv összeállítása
  • Kapcsolattartás külső kivitelezőkkel
  • Próbaüzemek figyelemmel kísérése
Elvárások:
  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
  • Legalább 2-3 év szakmai tapasztalat karbantartás/üzemeltetés területén
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Rendszerszemlélet
  • Együttműködési készség, proaktív szemlélet
Előnyök:
  • Tapasztalat ipari vízkezelés területén
Amit a cég kínál:
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil munkahely, kiváló munkahelyi légkör
  • Rugalmas munkaidő
  • Változatos munkakör
Munkavégzés helye:
  • Miskolc
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését kérjük, magyar nyelvű önéletrajzával jelentkezzen rá a rendszerünkön keresztül!
Iratkozzon fel állásértesítőre