Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépészmérnök-Gyártástechnológus

  • Boschung EJT Kft.
  • Dévaványa, Békés
  • A hirdetés 18 napja lejárt

Gépészmérnök - Gyártástechnológus

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Kommunikáció szintű nyelvtudás: német/angol
  • Gyártástechnológiában szerzett vezetői tapasztalat hasonló területen
  • Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság
  • Eredményorientáltság
  • Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó készség, valamint magabiztos fellépés és kommunikáció
  • MS Office felhasználó szintű ismerete

Feladatok:

  • Konstrukciós feladatok elvégzése
  • Gyártási ciklusok előkészítése, felügyelete
  • Rajzok frissítése, átdolgozása
  • Darabjegyzék összeállítása
  • Együttműködés a projektek során a kapcsolódó területeken dolgozó kollégákkal

Előny:

  • Több éves mérnöki tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés (alkalmazotti jogviszony)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség nemzetközi, modern környezetben
  • Fiatalos csapat
  • Kiemelkedő bérezés megállapodás szerint
  • Útiköltség támogatás

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, fényképes önéletrajzát, bérigény megjelölésével elektronikusan küldheti:

vagy

Boschung EJT Kft., 5510 Dévaványa, Eötvös u. 89.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Dévaványa
Békés
Kategória Gyártás / Termelés > Termelés vezető, Termelésért felelős mérnök, Termelési menedzser
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.09.03.
Iratkozzon fel állásértesítőre