Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépészmérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: XI. kerület

Hozzáadva: 2019.11.26.
Jelentkezési határidő: 2019.12.15.

A Servo Movement célja az e-mobilitás egyik legdinamikusabb területén, az innovatív Smart City ökoszisztémák fejlesztésében és gyártásban olyat alkotni, ami fenntartható és megváltoztatja az emberek gondolkodását és a piacot.

Feladatok:

  • Senior gépészmérnök munkájának támogatása
  • Tervezés, dokumentáció

Elvárások:

  • Folyamatban lévő mechatronikai mérnök, gépészmérnöki vagy hasonló szakterületen folytatott tanulmányok
  • Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Járművek tervezése iránti érdeklődés
  • Legalább alapszintű CAD tervezési ismeretek Creo vagy SolidWorks platformon

Munkaidő

  • Heti minimum 16 óra vállalása
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • 1700 Ft/óra bruttó órabér
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Azonnali kezdési lehetőség

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Helyek XI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre