Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépészmérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Régió: VII. kerület

Hozzáadva: 2019.05.16.
Jelentkezési határidő: 2019.05.25.

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatában kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok:

  • Raktározási feladatok
  • Ajánlat adás
  • Napi értékesítésben való aktív részvétel

Elvárások:

  • Folyamatban lévő gépészmérnöki tanulmányok
  • Heti minimim 20-25 óra vállalása
  • Aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8.00 és 16.00 óra között

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Hosszú távú munkavállalás

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Helyek VII. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.05.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre