Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépészmérnök - épületgépész munkahelyi mérnök

  • Épkomplex Kft.
  • Budapest, Pest, Gödöllő
  • A hirdetés 32 napja lejárt

 Gödöllői székhelyű, több éve működő sikeres építőipari generálkivitelező cég, épületgépész mérnök munkatársat keres

GÉPÉSZMÉRNÖK – ÉPÜLETGÉPÉSZ
munkahelyi mérnök

 munkakörbe

Feladatok:

  • épületgépész munkák előkészítésében való részvétel,- ajánlatok bekérése, költségvetés készítés, árazás
  • megrendelői, alvállalkozói, beszállítói kapcsolattartás
  • alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, versenyeztetése, ártükör készítése
  • épületgépész munkák helyszíni irányítása, ellenőrzése
  • kivitelezéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • a projekttel kapcsolatos dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • ÉPÍTŐIPAR területén eltöltött min. 3 éves szakmai gyakorlat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret, költségvetés készítő programok használata (Terc)
  • B kategóriás jogosítvány
  • megbízhatóság
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • stabil céges háttér
  • hosszú távú munkalehetőség, alkalmazotti jogviszonyban
  • cégautó, cégtelefon használat

Munkavégzés helye:

  • változó jellegű, de Budapest 30 km-es vonzáskörzete

Jelentkezés szakmai önéletrajzzal, rövid motivációs levélben, fizetés megjelöléssel, elektronikus úton.

Helyek Budapest
Pest
Gödöllő
Kategória Építés / Ingatlan > Építési menedzser, Építési projekt menedzser
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre