Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Fejér

Hozzáadva: 2019.12.09.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.
Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön.

Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

Feladatok:

  • Egyedi gépek, készülékek és szerszámok 3D-s tervezése,
  • Projekt dokumentációk készítése és koordinálása,
  • FMEA analízis, rizikó analízis, ciklusidő diagram, mechanikai számítások, SAP darabjegyzék, kopóalkatrész jegyzék készítése,
  • Együttműködés a társrészlegekkel.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy Főiskolai gépészmérnöki végzettség,
  • PÁLYAKEZDŐ gépészmérnök,
  • VAGY
  • Legalább 1 – 3 év tapasztalat gépek, szerszámok vagy alkatrészek 3D tervezésében,
  • 3D szoftver tervezői szintű ismerete,
  • Közép szintű angol nyelvtudás,
  • MS Office ismeretek,
  • „B” kategóriás jogosítvány,
  • Külföldi kiküldetésen való részvétel vállalása.

Előnyök:

  • Tapasztalat egyedi gépek, készülékek, szerszámok tervezésében,
  • Második idegen nyelv ismerete (német),
  • SAP ismeret.

Juttatások, ajánlat:

  • Családias, barátságos légkör,
  • Változatos feladatok és hosszú távú karrierlehetőség,
  • Bejelentett alapbéren felül + juttatási csomag.

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Pozíció területei:

  • GYÁRTÁS / TERMELÉS: Gépészmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Gépészmérnök

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését magyar és angol nyelvű anyaggal pályázzon!

Nyelvtudás:

  • Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 0-1 év

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.12.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre