www.cvonline.hu

Gépész tervezőmérnök

  • A hirdetés 68 napja lejárt

Amennyiben szívesen csatlakozna egy skandináv tulajdonú, szakterületén piacvezető nemzetközi vállalatcsoport villamosmérnöki csapatához, akkor jelentkezzen

pozícióba.

Feladatok

  • Termékfejlesztés
  • Piaci visszajelzések alapján történő optimalizálás
  • A termékek piaci kivezetése
  • Új termékfejlesztési projektekben való részvétel

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség
  • Legalább 2-3 éves gépész tervezőmérnöki tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Catia ismeret preferált, de legalább egy más tervező (Pro-E, Solidworks, Solidedge, stb) szoftver ismerete elvárt
  • Csapatjátékos, nyitott, eredményorientált személyiség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny

  • Gyártási vagy valamely terület specialistájaként szerzett szakmai tapasztalat (pl: anyagspecialista, megmunkálási specialista, mechatronika, forgó gépek, stb.)
  • 3D tervezés
  • Egyéb nyelvtudás

Amit megbízónk kínál

  • Dinamikusan fejlődő vállalat stabil háttérrel
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Csapatmunka egy fiatalos és energikus csapatban
  • Rugalmas, adminisztratív munkarend
  • Sportolási lehetőségek (konditerem, squash pálya)
Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Gyártás / Termelés > Szerszámkészítő, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2017.11.20.