Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK (14-9641)

HumanField Kft.
Régió: Borsod-Abaúj-Zemplén, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.09.21.
Jelentkezési határidő: 2019.10.13.

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK
(14-9641)

pozícióba.

Feladatok:

  • Műanyag és fém termékek, alkatrészek tervezése / fejlesztése,
  • Fejlesztési projektekben való részvétel,
  • A vevői igények nyomon követése, változtatások bevezetése,
  • A gyártás felfutásának támogatása,
  • A belső folyamatok optimalizálásában való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség (előny: gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök),
  • Termelési területen szerzett néhány éves tapasztalat előnyt jelent,
  • Valamely CAD szoftver ismerete,
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás..

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Kimagasló juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Északkelet-Magyarország

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9641”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2019.09.13.
Iratkozzon fel állásértesítőre