Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépész tervező

  • Nitroterv Kft.
  • Balatonfűzfő, Budapest
  • A hirdetés 33 napja lejárt

munkatársat keresünk irodánkba, fiatalos csapatunk létszámának bővítésére.

Pályakezdők, vagy tanulmányaik végén járók jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • vegyipari létesítmények tervezése
  • vegyipari berendezések tervezése
  • acélszerkezetek tervezése
  • tervezési projektek irányítása

Elvárások:

  • gépészmérnöki, vagy rokon szakmában szerzett középfokú vagy felsőfokú végzettség
  • CAD ismeret
  • kreatív, motivált hozzáállás
  • jó kommunikációs készség
  • hallgatók esetében minimum heti 3 nap, 8 óra munkavégzés vállalása

Előnyt jelent:

  • angol és német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • bérezés tapasztalathoz illeszkedően, megegyezés szerint
  • útiköltség vagy szállás támogatás megegyezés szerint
  • tervező mérnöki jogosultság megszerzésének támogatása
  • szakmai fejlődési lehetőség, változatos munkavégzés
  • modern, kellemes, támogató munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Balatonfűzfő vagy Budapest.

Helyek Balatonfűzfő
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Gyártás / Termelés > CAD tervező, műszaki rajzoló
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Vegyészmérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2019.05.22.
Iratkozzon fel állásértesítőre