Ugrás a tartalomra
GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK (14-9478)
pozícióba.

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

(14-9478)

pozícióba.

Feladatok:

  • Termékek fejlesztése a vevői elvárások alapján,
  • Alkatrészek tervezése,
  • Tesztek elvégzése, a kapott eredmények kiértékelése, fejlesztési javaslatok megtétele,
  • A társosztályokkal történő együttműködés.

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnök végzettség (előny: gépészmérnök, mechatronikai mérnök),
  • Gyártó közegben szerzett tapasztalat előny, de a pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Valamely CAD szoftver használatában való jártasság előnyt jelent,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9478”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Borsod-Abaúj-Zemplén
Teljes munkaidős, Szakmai gyakorlat, diákmunka
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 04.02.2021

Állás megosztása