www.cvonline.hu

Gépész karbantartó

  • A hirdetés 706 napja lejárt

Társaságunk folyamatos fejlődése következtében Gyöngyös (Ipari park) munkahelyre azonnali kezdéssel keresünk

munkakörbe munkatársakat főállású munkaviszonnyal, teljes munkaidőben, egy műszakos munkarendben.

Feladatok:

  • épületgépészeti eszközök karbantartása,
  • vízhálózati és fűtéstechnikai rendszerek karbantartása,
  • légtechnikai és gépészeti feladatok karbantartások.

Elvárásaink:

  • 1-3 éves karbantartói tapasztalat,
  • minimum középfokú műszaki/gépészeti végzettség,
  • jó szervezőkészség,
  • pontosság.

Előny: kaputechnikai tapasztalat.

Fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő