Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépbeállító

  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

Kedves Gépbeállító jelölt! Bírod a 4 műszakos munkavégzést? Érdekelnek a műszaki dolgok? Középfokú elektronikai/mechanikai/ mechatronikai végzettséged van?

Új pozícióban kezdenéd a 2020-as évet? Jelentkezz még ma, és légy a csapat része!

Amit kínálunk:

  • Elérhető nettó juttatás: 317.000. Ft.-
  • Szakmai fejlődés, képzések, előrelépés lehetőség
  • Dolgozói kedvezmények, pénzdíjazással járó dolgozói ajánlási program
  • Nyári csapatépítés, karácsonyi party

Leendő feladataid:

  • gyártási berendezések üzemképességének biztosítása
  • karbantartási munkák elvégzése
  • típusváltások lebonyolítása
  • berendezések hibájának elhárítása
  • új belépő és áthelyezett operátorok oktatása a technológiai előírások szerint

Előny:

  • 2-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • PLC ismeret
  • Fontos számodra a minőség
  • Dolgoztál már autóipari cégnél

Munkavégzés: Budapest X.kerület

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet : +36 20 360 78 44

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.
Magán-munkaerőközvetítő engedély száma: BPM/01/3619-1/2015-974Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek X. kerület
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.11.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre