Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépbeállító

Gépbeállító

Human Centrum Kft.
Régió: Győr

Hozzáadva: 2019.12.07.
Jelentkezési határidő: 2019.12.08.

Gépbeállító

A vállalat műanyag feldolgozással, műanyagtermékek gyártásával és gumiáruk gyártásával foglalkozik.

Feladatok:

  • Hőre lágyuló és hőre keményedő műanyag termékek fröccsöntése és préselése
  • Fröccsöntő gépek beállítása
  • Műanyag présgépek beállítása
  • Szerszámcserék végrehajtása

Elvárások:

  • Fémipari végzettség
  • Műanyagipari gyakorlat (szerszámcsere, termékindítás, gyártásfelügyelet)

Munkaidő

  • Délelőttös munkarend: 6.00-14.00
  • Termelési folyamatoktól függően alkalmanként délutáni műszakok is várhatóak: 14.00-22.00

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Éves prémium
  • Cafeteria
  • Utazási támogatás

Előnyt jelent:

  • Targoncavezetői engedély
  • Gépkarbantartási, javítási gyakorlat

Töltse ki a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztrált az oldalon, jelentkezzen be és jelölje a profilján a "ráérés" alatt, hogy pontosan mikor tud dolgozni. Ha kérdése lenne, keressen bátran a lenti email címen!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!

Helyek Győr
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.12.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre