Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépbeállító

  • Z-Solution Bt
  • Tatabánya, Komárom-Esztergom
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Minőség, Megbízhatóság, Professzionalitás

Multinacionális autóipari terméket gyártó Partnerünk megbízásából keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

Gépbeállítókat

Azonnal céges dolgozó lesz

Feladat:

  • A termelő és kiszolgáló berendezések, üzemképes és szabványos állapotának biztosítása, beállítása és javítása,
  • Az előírt napi karbantartások határidőre történő végrehajtása, a berendezés karbantartás utáni átadása a termelési műszakvezetőnek,
  • Dokumentációk elkészítése

Juttatások:

  • alap bér 1866 Ft/óra
  • Bruttó bér délelőttös műszakban 2146 Ft/óra (15 % délelőttös pótlékkal)
  • Bruttó bér délutános műszakban 2426 Ft/óra (30% délutános pótlékkal)
  • Bruttó bér éjszakás műszakban 2706 Ft/óra (45% éjszakás pótlékkal)
  • Vasárnapi munkavégzés esetén + 50% pótlék
  • Cafatéria 10.000Ft/hó
  • Fürdő belépő
  • Fitnesz terem belépő
  • Munkáltató étkezdéjében kedvezményes meleg étel (menü 700Ft-tól)
  • Munkáltató által biztosított munkaruha
  • Télen fűtött, nyáron klimatizált gyár
  • Könnyű fizikai munka
  • Tiszta kulturált körülmények (por, szagmentes)
  • Megbízható, hosszú távú munkavégzési lehetőség
  • Cég által finanszírozott szállás
  • Azonnal céges dolgozó lesz

Munkarend: 3 műszak 6+2 munkarend

Munkaidő: 8 óra

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Gépész vagy villamossági területen szerzett szakirányú végzettség
  • Minimum 1 éves karbantartási- vagy gépbeállítói tapasztalat
  • Kitűnő problémamegoldó képesség, precizitás, terhelhetőség

Munkavégzés helye: Tatabánya Ipari park

Jelentkezni az állásra és további részletekért elektronikus úton vagy telefonon lehet. Kérjük önéletrajzát csak akkor küldje el, ha elolvasta és elfogadta az adatvédelmi tájékoztatónkat Link megjelenítése

Amennyiben megküldi önéletrajzát úgy fogjuk értelmezni, hogy elolvasta adatvédelmi tájékoztatónak és egyetért a benne foglaltakkal.

Telefonszám: 06/70/621-5252

Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.05.
Iratkozzon fel állásértesítőre