Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépbeállító

  • Az álláshirdetés holnap lejár

ZIEHL-ABEGG

Gépbeállító

Főbb feladatok:

  • A termelés folyamatosságának biztosítása, gépi-műszaki problémák elhárítása
  • A hegesztő- prés és hajlító gépek beállítása, karbantartások elvégzése
  • A gépbeállításhoz kapcsolódó mérések elvégzése és elektronikus rögzítése
  • Selejt csökkentése, a selejtnyilvántartás szabályainak folyamatos ellenőrzése
  • A gyártásközi dokumentációk kezelése, karbantartása
  • A ponthegesztő sablonok állapotának kezelése, felügyelete, javítási igény továbbítása
  • CO hegesztő sablonok előkészítése (felülvizsgálat, szét- és összeszerelése)

Elvárások:

  • Ipari gépész v. egyéb szerelői (autószerelő, mg-i gépszerelő) v. más fémipari végzettség
  • Termelési környezetben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér és teljesítményprémium rendszer, 13. havi fizetés
  • Választható Cafeteria juttatások; Céges buszjárat

Munkavégzés helye: Marcali

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, a pozíció megnevezésével a következő postai címen vagy elektronikusan várjuk szakmai önéletrajzát:

ZIEHL-ABEGG Kft., HR Osztály (8700 Marcali Ziehl-Abegg u. 1-2.)

+36 85 509 136

Munka, Karrier, Anyagi Biztonság!

Helyek Marcali
Somogy
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Gépszerelő, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre