Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépbeállító

  • Dymol Kft.
  • Kistarcsa, Pest, Budapest
  • A hirdetés 2 napja lejárt

Háztartás-vegyi termékeket gyártó cég, megbízható munkatársat keres

GÉPBEÁLLÍTÓ

munkakörbe.

A munkakör betöltéséhez szükséges: minimum szakmunkás végzettség, orvosi alkalmasság, gépész műszaki ismeretek, OKJ-s targoncavezetői vizsga.

Feladatok: Gyártósorok napi beállítási és karbantartási munkáinak ellátása.

Munkavégzés helye: Kistarcsa, Külső raktár krt. 1/b.

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal.

Helyek Kistarcsa
Pest
Budapest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gyári munkás
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Targoncavezető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.03.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre