Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépbeállító

  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Német tulajdonú multinacionális autóipari beszállító vállalat

folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkaköbe:

Gépbeállító

(Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)

Feladatok:

  • Gyártó eszközök beállítása, átállítása műszaki dokumentációk alapján
  • Gyártáshoz kapcsolódó ellenőrzések végrehajtása, adatok regisztrálása
  • Csoportvezetőkkel való közös munkavégzés
  • Munkafolyamatok betanítása

Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • Alapos műszaki ismeret
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
  • Modern technológia és munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjáratok

Munkavégzés helye:

Nyírbátor

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Gépbeállító” jeligével juttassa el hozzánk. További információ: 06-30/412- 7265; 06-1/550-0103

Helyek Nyírbátor
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Szerelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre