Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépbeállító

  • Randstad Hungary Kft.
  • Bács-Kiskun
  • A hirdetés 246 napja lejárt
Tartós élelmiszereket gyártó partnerünk keres megbízható szakembereket egy remek csapatba, 2 műszakos munkarendbe.
-Gyártósori berendezések beállítása és kezelése.
-Meghibásodás esetén szakértői véleményezés, illetve a hiba elhárításában való közreműködés.
-Termékek előállítása terv alapján.
-Új kollégák betanításában való közreműködés.

Elvárás

-Szakmunkás vagy középfokú végzettség.
-Min. 2 éves gépbeállításban szerzett munkatapasztalat.
-PLC gépek ismerete.
-Precíz munkavégzés
-2 műszakos munkarend, illetve korai kezdés vállalása.

Amit nyújtunk

-Modern és tiszta munkakörnyezet.
-Versenyképes alapbér+teljesítmény bónusz+jelenléti bónusz+ cafeteria már az első hónaptól.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Aktiválás időpontja 2018.08.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Gépbeállító

Z-Solution Bt

Minőség, Megbízhatóság, Professzionalitás Multi...
Tatabánya, Komárom-Esztergom

Gépbeállító

Trenkwalder Kft

Présgépek beállítása, indítása, kezelésePréssze...
Kecskemét

Gépbeállító

MIL-JOB Kft.

Német tulajdonú multinacionális autóipari beszá...
Nyírbátor, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Hajdú-Bihar