Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépbeállító technikus

  • Az álláshirdetés ma lejár

Magyar tulajdonú gyógyszeripari Kft pilisborosjenői telephelyére keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Az előírt termelési ütemterv alapján a folyamatos gyártás biztosítása
  • A gyártás során felmerülő problémák megoldása
  • Szerszámcserék lebonyolítása
  • A gyártást kiszolgáló berendezések karbantartási feladatainak elvégzése
  • Nyomtatványok, nyilvántartások vezetése

 Elvárások:

  • Műszaki végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló, gyors munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Alapszintű számítástechnikai, informatikai ismeretek

Előny:

  • Érettségi
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Határozatlan idejű szerződés,
  • Jó munkakörülmények,
  • Előre tervezhető, kiszámítható munkabeosztás
  • Műszakpótlék
  • Cafeteria
  • Stabil vállalati háttér

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye: 2097 Pilisborosjenő, Ady Endre u. 1

Jogviszony: Munka Törvénykönyve szerinti

Szakmai önéletrajzát várjuk a pozíció megnevezésével.

Helyek Pilisborosjenő
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Gépkezelő, Gyári munkás, Operátor
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Karosszéria lakatos, fényező, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.11.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre