Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Betanított munkatárs (Operátor)

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Jász-Nagykun-Szolnok
  • A hirdetés 12 napja lejárt

Az NP Hungária Kft. nemzetközi háttérrel rendelkező műanyagipari partnerünkhöz keresünk munkavállalókat Betanított munkatárs (Operátor) pozícióba.

Szívesen dolgozna az Ismerőseivel, Barátaival, vagy Rokonaival? Ajánljon munkatársakat számunkra és mi megajándékozzuk egy 60.000 Ft érték Ajándékutalvánnyal!

Leendő munkatársunk feladatai:

·       Fröccsüzemben:

o   Darabok leszedése a futószalagról, válogatás, sorjázás, csomagolás vevői igények szerint.

·       Szereldében:

o   Tesztelő-, összeszerelő-, csomagoló gépeken való munkavégzés.

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

·       minimum 8 általános

·       jó látás, figyelmes munkavégzés, pontosság, jó kézügyesség, jó szövegértés (különböző dokumentációk kitöltése, munkautasítás értelmezése)

·       alap számítógépes ismeret előny

·       egészségügyi alkalmasság (tüdőbetegség kizáró ok)

·       3 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtani tudunk:

·     Havi 110-120 eFt +túlóra lehetőség

·       Stabil vállalati háttér

·       Hosszú távú, biztos munkalehetőség

·       Cafetéria: 22.000 Ft próbaidő után

·       30%-os műszakpótlék

·       munkaidőben eltöltött évek utáni juttatás

·       ötletek díjazása

·       szűrővizsgálatok

·       céges rendezvényeken való részvétel

Munkavégzés helye: Kunszentmárton, Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük töltse ki a weboldal alján a jelentkezési űrlapot vagy érdeklődjön a +3620/478-2102-es telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.10.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre