Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépbeállító technikus - Veszprém

Man at Work Kft.
Régió: Veszprém, Veszprém

Hozzáadva: 2019.03.06.
Jelentkezési határidő: 2019.03.17.

Feladatok:

  • Karbantartási problémák megoldása a gép meghibásodása esetén
  • Javító vagy megelőző karbantartás után észlelt eltérések eszkalálása
  • Pótalkatrész készletben észlelt eltérések eszkalálása
  • Alkatrészek javítása vagy helyettesítése, pótlása
  • Részvétel a beszállítónál történő gép átvételénél, folyamatmérnökökkel együttműködve

Elvárások:

  • Érettségi, műszaki szakképzettséggel
  • Min. 1-2 éves termelésben szerezett szakmai tapasztalat
  • Folyamatos munkarend (8 órás műszak vagy 12 óra) vállalása!

Előny:

  • Alapfokú angol nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes jövedelem + cafeteria
  • Műszakpótlék
  • Havi prémium
  • Bónuszrendszer
  • 13. havi jövedelem
  • Étkezési támogatás
  • Útiköltség támogatás
  • Sportolási támogatás

A munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

Dinamikusan fejlődő, elektronikai termékeket gyártó autóipari beszállító megbízónk részére keresünk új munkatársat.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.31.
Iratkozzon fel állásértesítőre