Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépbeállító technikus (SAMSUNG)

  • A hirdetés 273 napja lejárt

Fontos számodra a megbecsülés? Szeretnél a béreden kívül plusz juttatásokhoz is hozzájutni a munkádért? Szívesen részese lennél a jövő autógyártásának? Munkába állnál akár most azonnal? Ha a válaszod igen, akkor Te lehetsz a Samsung SDI csapat legújabb tagja, mint:

GÉPBEÁLLÍTÓ TECHNIKUS

Főbb feladataid lesznek:

·         Gyártó gépek zavartalan működésének biztosítása

·         Technológiai beállítások ellenőrzése, módosítása és dokumentálása

·         Gépek tervszerű ellenőrzése

·         Számítógépes adatnyilvántartás (hibanapló)

·         Alapvető megelőző karbantartás elvégzése

·         Váratlan hibák javítása

·         Folyamatképesség javítása, fejlesztése

·         A megfelelő minőség biztosítása

A munkakör betöltéséhez szükséges, hogy rendelkezz:

·         Szakközépiskolai (technikum) végzettséggel/ gyártásban szerzett legalább 3 év tapasztalattal

·         Tudj önállóan dolgozni, megbízható legyél

·         Nyitottsággal, pozitív személettel

·         Fegyelmezett legyél, és kiemelkedően fontosnak tartsd a pontosságot

·         Többműszakos munkarend vállalása – 12 órás munkarend (3 nappal – 3 pihenő – 3 éjszaka)

Amire számíthatsz, ha ezt a lehetőséget választod:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Jelenléti prémium
  • Negyedéves prémium és éves prémium
  • Cafeteria
  • Ingyenes vállalati busz vagy 10 Ft/km-es üzemanyagtámogatás
  • Ingyenes buszjáratokkal kényelmesen és egyszerűen juthatsz el a munkába az alábbi útvonalak egyikén:

o   Budapest – Dunakeszi – Göd

o   Nagyoroszi – Borosberény – Rétság – Szendehely – Vác – Sződliget - Göd

o   Gödöllő - Veresegyháza - Őrbottyán - Fót – Göd

Szükséges tapasztalat:

·         Legalább 3 év tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

·         Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye: Göd

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2018.02.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre