www.cvonline.hu

Gépbeállító - Tatabánya

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Komárom-Esztergom, Tatabánya
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 4 napja lett frissítve

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Gép/állomás felügyelete, annak megfelelő dokumentációja. A termelési terv határidőre történő végrehajtása/támogatása. A munka- és gépterület tisztántartása. Ellenőrzések, minőségi problémák vagy a gépek nem megfelelősége esetén a szükséges javítások elvégzése és azok dokumentálása.

Végzettség:
Műszaki középfokú végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:

Műszaki területre

Megjegyzés:
Az elektronika, a tervezés, a gyártás és a szolgáltatás területén vezetö multinacionális vállalat.
Iratkozzon fel állásértesítőre