Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépbeállító - karbantartó

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2019.10.17.
Jelentkezési határidő: 2019.10.17.

Debreceni multinacionális csomagolóipari Partnerünknek keressük,

Kollégáját.

Ref.: INTS/DK/048

Mit fogsz csinálni:

  • Gyártási programot végrehajtani
  • Kisebb karbantartási feladatokat ellátni
  • Tervezett karbantartásokban AKTÍVAN részt venni
  • Gépsorokat üzemeltetni, átszerelni és javítani
  • Munkáddal kapcsolatos adminisztratív feladatokat elvégezni

Szükséges ismeretek:

  • Technikus/gépipari technikus végzettség VAGY gépbeállítói tapasztalat
  • Műszaki érzék, pontosság és szakmai hozzáállás
  • ISO 9001, ISO 14001 és BRC IoP szabványok ismerete

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben, termelő vállalatnál, műanyag ipari, fröccsöntésben, folyamatos munkarendben szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben való tapasztalat

Ajánlatunk:

  • Új gépsorok megtanulásával előrelépési lehetőség
  • Kiszámítható, egész éves műszakbeosztás
  • Megszakítás nélküli munkarend
  • Próbaidőt követően: cafetéria, termelési bónusz, jelenléti ív bónusz
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Debreceni munkavégzés
  • Klimatizált üzem

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő, Technikus
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre