Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gépbeállító - karbantartó - INTS/21/40

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.
Régió: Debrecen, Hajdú-Bihar

Hozzáadva: 2020.01.17.
Jelentkezési határidő: 2020.02.15.

Debreceni multinacionális csomagolóipari Partnerünknek keressük,

Gépbeállító - karbantartó

Kollégáját.

Ref.: INTS/21/40

Amit csinálni fogsz:

  • Gyártási programot végrehajtani
  • Gépsorokat üzemeltetni, átszerelni és javítani
  • Kisebb karbantartási feladatokat ellátni
  • Tervezett karbantartásokban AKTÍVAN részt venni
  • Munkáddal kapcsolatos adminisztratív feladatokat elvégezni

Amire feltétlenül szükséged van:

  • Technikus / gépipari technikus / egyéb műszaki végzettség VAGY gépbeállítói tapasztalat
  • Műszaki érzék, pontosság és szakmai hozzáállás
  • ISO 9001, ISO 14001 és BRC IoP szabványok ismerete

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben, termelő vállalatnál, fröccsöntésben szerzett tapasztalat
  • Gyakorlat hasonló munkakörben
  • Korábban folyamatos munkarendben (váltakozó éjszakai és nappali műszakok) történő munkavégzés
  • SAP ismeret

Ajánlatunk:

  • Előrelépési lehetőség az új gépsorok megtanulását követően
  • Kiszámítható, egész éves műszakbeosztás
  • Mozgóbér és cafeteria a próbaidőt követően
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Munkavégzéshez szükséges munkaruházat biztosítása és annak céges tisztíttatása
  • Debreceni munkavégzés
  • Klimatizált üzem

Munkavégzés helye:

Debrecen

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka > Gépszerelő, Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2020.01.17.
Iratkozzon fel állásértesítőre