www.cvonline.hu

Gépbeállító csoportvezető (szerelőautomaták)

  • A hirdetés 4 napja lejárt

Szaniter termék összeszerelő terület automata gépeinek üzemeltetését, megelőző karbantartását végző gépbeállító csapat munkájának koordinálására csoportvezetőt keresünk a fenti munkakörbe.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Műszakban dolgozó gépbeállítók munkájának tervezése
  • Automata gyártósorok üzemvitelének biztosítása (átállás, javítás, megelőző karbantartási tevékenységek)
  • Szerelőautomaták, ipari robotok üzemzavar hibaelhárításának szakmai támogatása
  • Megelőző karbantartások tervezése
  • Szoros együttműködés az üzemvezetéssel és a folyamatmérnökséggel
  • Pótalkatrészek- és azok raktári készletszintjeinek meghatározása
  • Géphiba elemzések koordinálása
  • Egyszerűbb gépfejlesztések támogatása (pl. pneumatikus- mechanikus módosítások mérnökségi útmutatással)
  • Napi műszaki események pontos dokumentálása
  • Proaktív hozzáállás a gépmegbízhatóság- és a termelékenység fejlesztése érdekében

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Releváns középfokú műszaki végzettség
  • Automata gyártógép üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • PLC vezérlelt gépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Elektropneumatikus, hidraulikus rendszerek, vezérlések magabiztos ismerete
  • Analitikus gondolkodás a hatásos mechanikai beállításokhoz
  • FANUC robotok kezelésének készsége
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Vezetői készség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú biztos munkahely
  • Versenyképes munkabér megegyezés szerint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
2038 Sóskút Kerox utca 1. - Sóskúti Ipari Park

Bérigénnyel ellátott fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk.

Helyek Sóskút
Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés > Gyártás technikus, Műszakvezető, Termelés vezető
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Karbantartó, Szerelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre