Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

General Ledger Accountant

  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Az Alcoa Vállalat világszintű piacvezető a bauxit, timföld és alumínium előállításban, mely a hozzáadott értékkel bíró öntött és hengerelt termékportfóliónak, valamint a nagymértékű energiakincsek jelenlétének is köszönhető. Az Alcoa Vállalat továbbviszi elődjének, az Alcoa Inc-nek az innovatív kultúráját, vevőkapcsolati rendszerét, valamint ismert márkanevét is. A korábban Amerika Alumíniumipari Vállalataként ismert Alcoa Inc. 128 évvel ezelőtt indította útjára az alumíniumpiacot azzal, hogy elsőként fedezte fel a megfizethető alumíniumelőállítás folyamatát, s ezáltal megindulhatott a kereskedelem. E felfedezés óta többek között a Wright fivérek első repüléséhez használt repülő készítéséhez is Alcoa alumíniumot használtak (1903) és az első alumíniumburkolatú felhőkarcoló felépítésében (1952), az első kizárólag alumíniumból készült járműváz megalkotásában (1994), valamint az első alumíniumból készült sörösdoboz gyártásában (2004) is az Alcoa Inc. segített.
Napjainkban az Alcoa mindezt a termék- és folyamatinnovációs örökséget azzal a törekvésével igyekszik továbbvinni, hogy folyamatosan újradefiniálja a telephelyein nyújtott világszintű teljesítmény fogalmát, mialatt globális termékválasztéka révén partnerkapcsolatokat épít ki vevőivel. Hisszük, hogy az alumínium számos végső felhasználói piac számára kínált azon tulajdonságai, hogy könnyűsúlyú és előrehaladott teljesítményre képes, rendkívül keresettek, emellett meglehetősen pozitív kilátásokat helyeznek az Alcoa elé.
Az Alcoa Vállalat cégei az összes főbb termelési folyamatot felölelik az elsődleges alumíniumipari értékláncon belül, mely úgy hisszük, hogy az Alcoa számára egy olyan, erős platformot jelent, amelyből az összes kritikus szegmens vevői kiszolgálhatók.
Az Alcoa világszerte 27 telephellyel rendelkezik és több, mint 16.000 alkalmazottat foglalkoztat.
Az Alcoa Székesfehérváron adminisztratív megoldásokat és üzleti szolgáltatásokat nyújt Európában, Észak- és Dél-Amerikában, valamint Ausztráliában található lokációinak és irodáinak. Az Alcoa Magyarországon kb. 160 főt foglalkoztat.

Az Alcoa Shared Services Hungary Kft. munkatársakat keres GBS üzletágához,

munkakör betöltésére.

Leendő munkatársunk feladatait Székesfehérváron, az Alcoa Pénzügyi Adminisztrációs központjában (ASSH) végzi.

  • A Financial Accounting Center könyvelési csoport tagjaként felel a hozzá tartozó cég(ek) pontos és naprakész könyveléséért
  • Feladata a lokációkkal, társszervezetekkel történő napi szintű kapcsolattartás, adatküldés, problémamegoldás
  • Személyesen részt vesz havi zárási folyamatainkban
  • Felel a területéhez kapcsolódó számlák egyeztetésének elkészítéséért
  • ASAT (Alcoa Self Assesment Tool) / Audit feladatok ellátása
  • Dokumentációk karbantartása

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő feladatok, fejlődési lehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Globális csapattal való szoros együttműködés és kommunikáció
  • Jó hangulatban történő munkavégzés
  • Változatos programok (vállalati gyógytorna, egyéni coaching lehetőség, tréningek, szülinapozás, vállalati rendezvények, gyümölcsnap, dolgozói kedvezmények, önkénteskedés, stb.)
  • Versenyképes juttatási csomag (bónusz, 13. havi, karácsonyi juttatás, egészségbiztosítás, élet- és balesetbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztár, VBK)

Elvárások:

  • Precizitás, koncentráltság, jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés, proaktivitás
  • Más ASSH vagy egyéb pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban, írásban
  • MS-Office programok magabiztos ismerete, kezelése (elsősorban Excel)

Előny:

  • Mérlegképes könyvelő ill. felsőfokú pénzügyi végzettség
  • Oracle ismerete
Helyek Székesfehérvár
Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember, Szállítófolyószámla könyvelő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre