Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu
GE Proficy-iFix fejlesztő/Specialista
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2018.09.09.
Jelentkezési határidő: 2018.09.11.
Hirdetés azonosító: 1531985
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Ipari informatkára specializálódott partnerünk csapatába keresünk GE Proficy/iFix szakértőt. A cég főként RFID alapú gyártásautomatizálással, egyedi alkalmazásfejlesztéssel foglalkozik.

Feladatok

  • a GE rendszerbázisú (GE Proficy, iFix, iHistorian, Plant Applications) SCADA alkalmazások üzemeltetése, módosítása és új alkalmazások készítése, fejlesztése a cég magyarországi ügyfele és annak külföldi üzeme számára
  • Elvárások

  • főiskola, vagy ezzel egyenrangú releváns szaktudás
  • GE Proficy, iFix, Historian, Plant Applications SCADA rendszerek üzemeltetésében és ezen rendszerekre épülő alkalmazások kialakításában szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • automatikai rendszerekkel szerzett gyakorlati ismeretek (terepi kivitelezésben szerzett tapasztalat)
  • angol műszaki nyelv kommunikációs szintű ismerete írásban és szóban
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó használata az alkalmankénti vidéki ügyfélnél történő munkavégzés esetén
  • pontosság, precizitás, jó kommunikációs képességek, ügyfélközpontú attitűd
  • Előnyök

  • nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • Amit a cég ajánl

  • home office lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • fejlődési lehetőség

  • Helyek Budapest
    Kategória IT / Informatika
    Minimális tapasztalat 2 év
    Szükséges iskolai végzettség Középiskola
    Aktiválás időpontja 2018.09.09.
    Iratkozzon fel állásértesítőre