Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

GAZDASSZONY - TAKARÍTÓ

  • Thalassa Ház
  • XXII. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 216 napja lejárt

Thalassa Ház Pszichoterápiás és Pszichiátriai Rehabilitációs Intézet

munkatársat keres 40 órás, nappalos munkarendbe

Feladatok:

  • Napi és időközi takarítás az intézet meghatározott helyiségeiben (irodák, orvosi szobák, konyha és mosdók), továbbá az ebéd átvétele, kiosztása, az élelmiszerek és tisztítószerek készletének figyelemmel kísérése, a konyhai és takarító eszközök állapotának és rendelkezésre állásának figyelése, kapcsolattartás a gazdasági igazgatóval és a főnővérrel.

Elvárások:

  • Megbízhatóság, igényesség, precíz, önálló munkavégzés, együttműködési készség

Előny:

  • Szociális vagy egészségügyi területen végzett korábbi munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • bérezés megegyezés szerint, cafeteria, családias munkahelyi körülmények

Munkavégzés helye: 1223 Budapest, Jókai Mór u. 21-23.

A Jelentkezéseket a megpályázni kívánt pozíció megjelölésével, fényképes önéletrajzzal várjuk.

Jelentkezés határideje: folyamatos a pozíció betöltéséig.

A munkakör azonnal betölthető.

Helyek XXII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Konyhai munka
Egészségügy / Szociális ellátás
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre