Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gazdaságstatisztikai referens

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

FELHÍVÁS

álláshely betöltésére

Igazgatóság: Szakstatisztikai Igazgatóság

Álláshely megnevezése:

Álláshely legkorábbi betöltésének időpontja: elbírálást követően azonnal
A kormányzati szolgálati jogviszony ideje: határozatlan
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidős
Munkavégzés helye: 1024 Budapest, Keleti Károly u. 5-7.

Jogállás, illetmény és juttatások:
A jogviszonyra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvény kormánytisztviselőkre vonatkozó rendelkezései az irányadóak.

Ellátandó feladatok:

  • A gazdaságstatisztikai adatok összeállítása, validálása, szakmai koordinációja, tájékoztatási termékek összeállítása.

Az állás betöltésének feltételei:

  • Magyar állampolgárság;
  • Cselekvőképesség;
  • Főiskolai vagy egyetemi szintű végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Kinevezés esetén a büntetlen előéletet igazoló hatósági bizonyítvány bemutatása;
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Elvárt kompetenciák:

  • Önálló munkavégzés;
  • Problémamegoldó készség;
  • Csapatmunka;
  • Felelősségtudat

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Számviteli, adózási ismeretek
  • Adatbázis kezelési ismeretek
  • Gazdasági, gazdasági-informatikus végzettség
  • Szakmai tapasztalat

A jelentkezéshez szükséges:

  • Önéletrajz (Kit. 83. § (5) bekezdése szerint);
  • Motivációs levél (fizetési igény megjelölésével);
  • Végzettséget, idegennyelv-tudást igazoló okiratok másolata,
  • Nyilatkozat személyes adatok megismeréséhez és kezeléséhez:
    Link megjelenítése

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. április 7.
A pályázat elbírálásának határideje: 2019. április 12.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további tájékoztatást Hársfai Anita (06-1-345-1231) nyújt.

A pályázatok benyújtásának módja:
Elektronikus úton a tárgyban feltüntetve a „KSH 1003” azonosító számot, Hársfai Anita részére az E-mail cím megjelenítése e-mail oldalon keresztül.

A pályázati eljárás, a pályázat elbírálásának módja, rendje:
Amennyiben a pályázati kiírásban szereplő feltételeknek a jelentkező megfelelt, továbbá a pályázat a munkáltató figyelmét felkeltette, szóbeli meghallgatásra kerül sor. A pályázat eredményéről a pályázókat írásban tájékoztatjuk.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

  • kozigallas.hu – 2019.03.12.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

  • Szakmai fejlődési- és továbbképzési lehetőség
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Folyamatosan megújuló szervezet
  • Home office lehetőség
  • Családbarát munkahely
  • Sport- és kulturális programok

Szervezetünkről, könyvtárunkról, munkahelyünkről bővebben a Link megjelenítése honlapon tájékozódhat.

Helyek Budapest
Pest
II. kerület
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Közgazdász, Pénzügyi elemző, Statisztikus
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.03.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre