Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

GAZDASÁGIVEZETŐ-HELYETTES (14-9471)

HumanField Kft.
Régió: Heves

Hozzáadva: 2019.07.12.
Jelentkezési határidő: 2019.07.14.

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GAZDASÁGI VEZETŐ
(14-9471)

pozícióba.

Feladatok:

  • Könyvviteli és kontírozási feladatok szervezése, ellenőrzése, felügyelete,
  • A magyar számviteli törvény, IFRS és konszern előírások szerinti havi zárások és éves beszámolók összeállítása,
  • Éves önköltségszámítás elkészítése, szabályzatok aktualizálása,
  • Szoros együttműködés az anyavállalat controlling osztályával,
  • A szervezet és a management támogatása controlling szemlélettel,
  • Rövid időn belül a gazdasági vezető pozíció átvétele, illetve 2 fő kontroller-könyvelő és 1 fő számlázó irányítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Nemzetközi cégnél, könyvelő és/vagy kontrolling tevékenységben szerzett tapasztalat (előny: gyártócégnél szerzett tapasztalat).

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes jövedelem, bónuszrendszer.

A munkavégzés helye: Heves megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9471”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Heves
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Főkönyvelő, Könyvelő, Pénzügyi menedzser, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Fejlesztési menedzser, Gazdasági menedzser, Pénzügyi igazgató
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre