www.cvonline.hu

Gazdasági vezető / Mérlegképes könyvelő

  • A hirdetés 79 napja lejárt

FELADATOK:

  • teljes körű könyvelési- és összetett számviteli feladatok ellátása
  • havi, negyedéves és éves zárásokban való közreműködés, egyeztetések
  • éves beszámoló készítése a hatályos jogszabályoknak megfelelően bankkivonat könyvelés, utalás
  • bejövő számlák számviteli szempontból történő vizsgálata, problémás számlák kezelése
  • pénztár könyvelése
  • tárgyi eszközök kezelése, aktiválás, értékcsökkenés elszámolása
  • munkaügyi feladatok végzése (be- és kilépők iratainak elkészítése), havi bérszámfejtés és a bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatás,
  • vegyes könyvelés elkészítése, feladása, külföldi telephely könyvelése Euroban

ELVÁRÁSOK:

  • regisztrált mérlegképes könyvelő végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • naprakész számviteli ismeretek
  • precizitás, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • gyakorlatias gondolkodásmód,
  • önálló és csapatban végzett munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság, nyitottság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Korszerű, harmonikus munkakörnyezet
  • Lehetőség a vállalati működés teljes keresztmetszetének gyors megismerésére
  • Versenyképes bérezés
  • Bejárás támogatása
  • Innovatív légkör

EGYÉB INFORMÁCIÓ:

  • A munkavégzés helye: Kazincbarcika
Helyek Kazincbarcika
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági menedzser, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.11.06.