Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gazdasági rendszerszervező

  • Nemzeti Mobilfizetési Zrt.
  • Budapest, Pest, II. kerület
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Állami szektorban tevékenykedő, magyar tulajdonban lévő Nemzeti Mobilfizetési Zrt. részére

munkatársat keresünk

GAZDASÁGI RENDSZERSZERVEZŐ

munkakörbe

Feladatok:

  • Folyamatosan elemzi a Társaság gazdasági folyamatait és javaslatokat készít a pénzügyi és számviteli folyamatok racionalizálására, a hatékonyság növelésére, beszámolási rendszerek fejlesztésére, illetve új folyamatok kidolgozására,
  • Részt vesz a Társaság projektjeit támogató és saját belső gazdasági folyamatait leképező IT rendszerek és rendszermodulok tervezésében, fejlesztési folyamataiban, rendszertervek készítésében, release / kiadás előtti tesztelésekben és bevezetésében, az új rendszerek szabályzati dokumentációinak elkészítésében,
  • Ellátja az IT rendszerek gazdasági tárgyú support felügyeletét, elszámolását,
  • Aktívan támogatja a Társaság IT rendszereken nyugvó mindennemű pénzügyi, számviteli és kontrolling beszámolását, riportolását, adatszolgáltatását, és az ezek elkészítéséhez szükséges információs rendszerek működését,
  • Munkája során kapcsolatot tart és együttműködik a külső fejlesztő cégekkel, a rendszerszervező (programozó) és támogató kollégákkal, valamint a Társaság üzemeltetési és gazdasági területen dolgozó kollégáival.

Elvárt szakmai tapasztalat és személyes kompetenciák:

  • Felsőfokú pénzügy-számviteli vagy gazdasági végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-5 éves tapasztalat,
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (MsOffice alkalmazások),
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban is egyaránt,
  • Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet,
  • Megoldásfókuszú problémamegoldó készség,
  • Folyamatfejlesztési affinitás és tapasztalat,
  • Önállóság és csapatban történő hatékony együttműködés,
  • Műszaki/Projekt dokumentációs készség,
  • Teherbírás a munkacsúcsok idején,
  • Nyitottság az új ismeretek és folyamatok elsajátítására.

Előnyt jelent:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

A jelentkezésnek minimum az alábbiakat kell tartalmaznia:

  • Magyar nyelvű szakmai önéletrajz,
  • Bérigény megjelölése

Tájékoztatjuk, hogy a pályázó a jelentkezésével, és személyes adatainak a Nemzeti Mobilfizetési Zrt. részére történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Nemzeti Mobilfizetési Zrt. a felvételi folyamat során birtokába kerülő személyes adatait nyilvántartsa és kezelje. Kérjük, hogy jelentkezésének elküldése előtt olvassa el az álláspályázatra jelentkezőknek szóló Felvételi Adatkezelési Tájékoztatóban foglaltakat a Nemzeti Mobilfizetési Zrt. weboldalán.

Amit kínálunk:

  • Jól felszerelt, kellemes munkakörnyezet,
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások,

Munkavégzés helye:

  • 1027 Budapest, Kapás utca 6-12.
Helyek Budapest
Pest
II. kerület
Kategória IT / Informatika > Adatbázis elemző, It szakértő
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Könyvelő, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző, Gazdasági menedzser
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre