www.cvonline.hu

Gazdasági rendszerszervező

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.01.23.
Jelentkezési határidő: 2018.02.01.

Erős számviteli tudásod mellett IT vénával is rendelkezel? Régóta kesed azt a munkakört, amelyben kettős személettel segítheted a vállalati hatékonyságot és közben Te magad is sokat fejlődhetsz? Vonzanak az izgalmas, innovatív projektek és a magas szintű

Pozíció leírása / Job description

Erős számviteli tudásod mellett IT vénával is rendelkezel? Régóta kesed azt a munkakört, amelyben kettős személettel segítheted a vállalati hatékonyságot és közben Te magad is sokat fejlődhetsz? Vonzanak az izgalmas, innovatív projektek és a magas szintű vezetőkkel való együttműködés? Itt a TE LEHETŐSÉGED! A XXI. századi innovációs, technológiai közszolgáltató szervezeti partnerünkhöz keresünk olyan szakmailag felkészült jelöltet, aki szívesen dolgozna egy komplex, izgalmas feladatkörben, magas szintű vezetők munkáját segítve.
- Folyamatosan elemzi a Társaság gazdasági folyamatait és javaslatokat készít a pénzügyi és számviteli folyamatok racionalizálására, a hatékonyság növelésére, beszámolási rendszerek fejlesztésére, illetve új folyamatok kidolgozására;
- Részt vesz az új gazdasági folyamatokat leképező IT rendszerek és rendszermodulok tervezésében, fejlesztési folyamataiban, rendszertervek készítésében, release / kiadás előtti tesztelésekben és bevezetésében, az új rendszerek szabályzati dokumentációinak elkészítésében;
- Ellátja az IT rendszerek gazdasági tárgyú support felügyeletét, elszámolását;
- Aktívan támogatja a Társaság IT rendszereken nyugvó mindennemű pénzügyi, számviteli és kontrolling beszámolását, riportolását, adatszolgáltatását, és az ezek elkészítéséhez szükséges információs rendszerek működését;
- Munkája során kapcsolatot tart és együttműködik a külső fejlesztő cégekkel, a rendszerszervező (programozó) és támogató kollégákkal, valamint a Társaság üzemeltetési és gazdasági területen dolgozó kollégáival

Elvárások / Requirements

- Hasonló munkakörben szerzett 2-5 éves tapasztalat,
- Magas szintű számítógépes ismeretek (MsOffice alkalmazások),
- Jó kommunikációs készség szóban és írásban is egyaránt,
- Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet,
- Megoldásfókuszú problémamegoldó készség,
- Folyamatfejlesztési affinitás és tapasztalat,
- Önállóság és csapatban történő hatékony együttműködés,
- Műszaki/Projekt dokumentációs készség,
- Nyitottság az új ismeretek és folyamatok elsajátítására

Amit kínálunk / Offer

- szép, innovatív munkakörnyezet
- jó lokáció
- stabil, együttműködő csapat
- szoros munka a vezetőkkel, külsős tanácsadókkal
- folyamatos innováció, fejlődés
- változatos projektekben való részvétel
- kiemelkedő cafeteria

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -