Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gazdasági munkatárs

  • Édv Zrt
  • Tatabánya, Komárom-Esztergom
  • A hirdetés 17 napja lejárt

Az Északdunántúli Vízmű Zrt.

Gazdasági munkatársat

keres (beszerzési területre) az alábbi feltételek szerint:

Főbb feladatok, munkák:

  • Megrendelési igények indítása és nyomon követése SAP rendszerben
  • Árajánlatok és termékinformációk kérése
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal telefonon, e-mailen
  • Beszerzések nyomon követése
  • Cikktörzs karbantartás
  • Raktárkészletek nyomon követése
  • Adminisztráció, könyvelési anyagok előkészítése
  • Árubeérkezés könyvelések támogatása
  • Bejövő szállítói számlák koordinációja
  • Riportálási folyamatok támogatása
  • Beszerzést támogató új folyamatok kialakításában való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kapcsolatteremtő, és kommunikációs képesség
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatmunkára való alkalmasság, együttműködési készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Logisztikai OKJ-s végzettség
  • SAP MM modul ismerete
  • Víz-, csatorna-építésszerelési anyagismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, hosszú távú munkalehetőség
  • Munkaidő H-CS 7:00-15:30, P: 7:00-14:40
  • Fiatalos csapat
  • Felelősségteljes, komplex munkakör

Munkavégzés helye: Tatabánya

Fényképes szakmai önéletrajzokat 2018. március 08-ig várjuk.

Helyek Tatabánya
Komárom-Esztergom
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens
Közigazgatás / Államigazgatás > Irodai ügyintéző
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Pénzügyi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.02.07.
Iratkozzon fel állásértesítőre