Gazdasági munkatárs beszerzési területre (Referenciaszám: PJ3525)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.04.14.
Jelentkezési határidő: 2015.06.04.
Hirdetés azonosító: 924186
lejárt

Somogy megyei megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Gazdasági munkatárs beszerzési területre

Feladat:
- Alapanyagok, segédanyagok beszerzése
- Ártárgyalások lebonyolítása, szerződések megkötése
- Beszállítók értékelése
- Reklamációkezelése
- Külsős könyvelővel való kapcsolattartás
- Számlázás előkészítése, beérkező számlák ellenőrzése
- Bérszámfejtéshez szükséges adatok szolgáltatása
- Házipénztár kezelése

Elvárások:
- Gazdasági végzettség

- 2-3 éves gyártó cégnél szerzett beszerzési, kereskedelmi tapasztalat
- Pénzügyi ismeretek vagy tapasztalat
- Folyékony német nyelvtudás
- Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
- Vállalat irányítási rendszer ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Bejárás, illetve albérlet támogatás
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Miklós Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.