Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Gazdasági igazgató (Tatabánya)

  • A hirdetés 31 napja lejárt

Pozíció leírása:

A szervezet gazdaságos működését meghatározó tevékenységek tervezése, irányítása és ellenőrzése;
Főkönyvelő és pénzügyi kollégák munkájának koordinálása;
Operatív kontrolleri feladatok ellátása;
A vállalat pénzügyi, számviteli adminisztrációs tevékenységének megszervezése és irányítása;
Zárások megszervezése;
Az éves beszámoló elkészítése;
Könyvvizsgálóval való együttműködés;
Hatósági ellenőrzéseken meghatalmazottként a Társaság képviselete;
Részvétel a szervezet rövid-és hosszú távú műszaki stratégiájának kidolgozásában és végrehajtásában;

Követelmények:

Egyetemi vagy főiskolai gazdasági végzettség
Min. 3 éves vezetői tapasztalat
A területet érintő jogszabályok pontos, naprakész ismerete
Számvitel, pénzügy és adózás területén jártasság!
MS Office magas szintű használata

Előny:

Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
Állami szektorban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
Tárgy mezőben: Gazdasági igazgatói pozícióra jelentkezés.
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-30/9430259 (Kiss Bernadett).

Értékelt kvalitások

Állami szektorban szerzett tapasztalat Magas fokú rendszerszemlélet
Döntésképes, határozott, önálló személyiség
Precizitás, pontosság, analitikus beállítottság
Stressztűrő képesség
Jó kommunikációs készség
Együttműködésre képes, nyitott személyiség

Amit nyújtunk

Work-life balance;
Vállalati gépjármű;
Kiszámítható feladatok és felelősségi körök.

Helyek Tatabánya
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Aktiválás időpontja 2018.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre